Programy biznesowe zwiększają efektywność firmy

Kiedy otwieramy swój interes bez cienia wątpliwości mamy wiele ambitnych wizji. Jednak typowa rzeczywistość biznesowa sprawia, że tak jakby po jakimś okresie czasu zdajemy sobie sprawę, iż mocno ambitne cele muszą być trochę przesunięte, najzwyczajniej zmienione.

Powyżej 1,5 tysiąca firm korzysta z systemu SAP

Kupno gotowego oprogramowania dla firm jest niezbędnym elementem rozwoju wszystkich przedsiębiorstw. Jeżeli na początku zarządza się małą firmą, oczywiście zwykle specjalistyczne oprogramowanie nie jest wcale do niczego konieczne – możliwość porozumienia się z koleżanką siedzącą przy tym samym biurku zazwyczaj w zupełności wystarcza.

Odnośnie aplikacji mobilnych – interesujące rady

Oprogramowanie do popularnych komórek znajdujące się na licencji open source diametralnie zmieniło osiągnięcia urządzeń mobilnych. Obecnie projektowanie aplikacji mobilnych jest niezwykle proste i wymaga jedynie podstawowych informacji z zakresu programowania. Dzięki temu w internecie można znaleźć tysiące amatorskich programów stworzonych na komórki, które wykorzystują urządzenia w które wyposażony jest zazwyczaj smartphone: żyroskopy, kamerę czy nawigację GPS. Spora część z takich aplikacji służy jedynie rozrywce, są jednak takie, które mogą pomóc ratować ludzkie życie. Możliwości oprogramowania ograniczone są więc tylko przez zamysł programisty.