Powyżej 1,5 tysiąca firm korzysta z systemu SAP

Zakupienie gotowego oprogramowania dla firm jest naturalnym elementem rozwoju wszystkich przedsiębiorstw. Kiedy początkowo zarządza się niewielką firmą, oczywiście zazwyczaj skomplikowane oprogramowanie nie jest w ogóle do niczego potrzebne – możliwość dogadania się z osobą siedzącą przy tym samym biurku zwykle w zupełności wystarcza.

Odnośnie aplikacji mobilnych – interesujące rady

Oprogramowanie do popularnych komórek znajdujące się na licencji open source diametralnie zmieniło osiągnięcia urządzeń mobilnych. Obecnie projektowanie aplikacji mobilnych jest niezwykle proste i wymaga jedynie podstawowych informacji z zakresu programowania. Dzięki temu w internecie można znaleźć tysiące amatorskich programów stworzonych na komórki, które wykorzystują urządzenia w które wyposażony jest zazwyczaj smartphone: żyroskopy, kamerę czy nawigację GPS. Spora część z takich aplikacji służy jedynie rozrywce, są jednak takie, które mogą pomóc ratować ludzkie życie. Możliwości oprogramowania ograniczone są więc tylko przez zamysł programisty.

Programy biznesowe zwiększają efektywność firmy

Gdy otwieramy swój interes z całą pewnością mamy dużo ambitnych planów. Jednakże rzeczywistość biznesowa sprawia, że tak jakby po pewnym czasie wiemy, iż wielce ambitne cele powinny być nieco przesunięte, najzwyczajniej zmienione.