W jaki sposób udoskonalić standard obsługi klienta?

Przerośnięte ego w żadnym razie nie jest zdrowe – zwłaszcza jeśli rozchodzi się o prowadzenie biznesu. W końcu jeżeli jakiś przedsiębiorca myśli, iż klient nie jest najbardziej istotny, pewnie po jakimś okresie czasu będzie miewał ogromne problemy z uzbieraniem na ZUS! Można powiedzieć, że jeżeli na poważnie podchodzimy do biznesu, nigdy nie możemy zapomnieć o klientach. Wiadomo – często trudno wytrzymać z klientami, ponieważ pragną korzystnych cen i doskonałej jakości, lecz takie jest życie właściciela firmy. Jeśli komuś to nie odpowiada, niech przejdzie na etat.

Dobra praca po Politechnice

Obecnie wielu przyszłych studentów zastanawia się na wyborem kierunku. To dość oczywiste, że w czasach kryzysu znaczniemniejszym uznaniem cieszą się kierunkigównie filologiczne. Znacznie bardziej atrakcyjniejszą propozycją kierunków dla przyszłych dobrze zarabiających absolwentów mogą się za to pochwalić Politechniki. Ponieważ zainteresowanie świeżo upieczonych maturzystów wzrasta z roku na rok, Politechniki nie muszą martwić się niżem demograficznym oraz brakiem funduszy.

Nie bójmy się posiadania w swojej firmie kasy fiskalnej!

Kasa fiskalna jest niezbędna w takich biznesach, w których handluje się albo wykonuje usługi dla zwykłych osób. A więc tak naprawdę spora część właścicieli firm posiada na stanie co najmniej jedną kasę fiskalną. W zasadzie sytuacja jest taka, że mali przedsiębiorcy robią wszystko co można, aby tak jakby spowodować, iż jednak nie będą zobowiązani posiadać kasy fiskalnej.